Przeskocz do treści

Kurs Full-Stack Web Developer od Zenvy na Humble Bundle

Po długiej przerwie muszę podzielić się ciekawym pakietem kursów jaki pojawił się na Humble Bundle. Jest to pakiet od Zenvy (nie wiem dlaczego mają takie fatalne grafiki, za każdym razem mam poczucie że jestem na stronie z kursami dla dzieci w jakimś starym Unity).

Wracając do pakietu, długo się zastanawiałem czy go kupić, może tylko za 1$ ale przyjrzałem się kursom i w tym pakiecie widziałem właśnie Bootstrap który mnie interesował jednak za prawie 20$ był Angular, który też jest na liście moich zainteresowań ... no to już tylko 5$ i mam pakiet w cenie 100 zł a wart podobno 1125$.

Wszystko co jest w pakiecie widać na stronie HB ale jak to wygląda po zakupie? Na stronie Zenva po przejściu całego procesu aktywacji i rejestracji dostajemy poukładaną ścieżkę wykonania kursu od podstaw HTML'a i CSS przez JavaScript (jest to 26 modułów), pisząc ten artykuł jestem na 7 pakiecie i tylko tyle mogę ocenić. każdy moduł na razie prowadzony jest przez innego autora. Najbardziej rozczarował mnie moduł o Bootstrap ponieważ autor siedział na stronie dokumentacji Bootstrap'a i pokazywał metodą kopiuj-wklej poszczególne elementy tego rozwiązania.

Pozostałe moduły są dosyć przyzwoite pomijając to, że to wstęp który w zasadzie przeklikałem bo to podstawa podstaw. Po każdym module można opublikować certyfikat na LinkedIn albo pobrać jako grafikę.

Zobaczę co będzie dalej, za tą cenę polecam ten pakiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.